Fotograafist

Aron Urb

Ettevõtte Foto-Orants OÜ taga seisab mees nimega Aron Urb, kes on tegutsenud fotograafina alates 2006. aastast.

Aron on fotograafina töötanud kümnetes rahvusvahelistes projektides (Saksamaal, Poolas, Horvaatias, Inglismaal, Hispaanias, Portugalis ja Itaalias), teinud koostööd mitmete meediaväljaannetega (Eesti Ekspress, Postimees, Eesti Päevaleht, Sirp, vabatahtlikuna ajakirjas Head Uudised) ning alates oma ettevõtte loomisest 2009. aastal pakkunud erinevaid fotograafia ning video teenuseid ettevõtetele, asutustele ning eraisikutele. Lisaks on ta töötanud koolis fotoringi juhendajana ning viib ka praegu huvilistele läbi kursuseid.

Laiemale üldsusele on Aron tuntud ennekõike kontsertfotograafina – selle tõestuseks on kolm teemakohast näitust ning lisaks üks portreefoto näitus, näitused on olnud üleval nii Tallinnas kui Tartus. Tema tehtud pilte võib otsida CD ja vinüülplaadi ümbristelt, tuleb vaid teada tähele panna. Veel võib leida Aroni tehtud arhitektuuri, interjööri ja toidupilte ka mitmetest raamatutest ning võrgulehekülgedelt.

2015. aastal võttis Foto-Orants OÜ edukalt osa riigihankest ning osutab 2016-2017 aastal EASile fotograafiteenust fotolavastuste ja ürituste jäädvustamisel.

Kliendid

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ametlik fotograaf
Eesti Vabariik 100 ametlik fotograaf

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Eesti Meremuuseum
Lennusadam
Tallinna Bussijaam
PÖFF
Tallinn Music Week
Telliskivi Loomelinnak
PR Strategies OÜ
Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus

Lingid artiklitele:

Aron Urb teeb noodid piksliteks (Eesti Päevaleht 13. märts 2010)
Featuring Orants

Tehtud tööd:
[print_gllr id=618]

 

 

 

 

 

 

www.orants.ee